Szukaj

Buty Robocze ToworkFor

ToWorkFor® – nowe, markowe obuwie klasy premium

Parę słów o marce ToWorkFor®

ToWorkFor® to producent znany na świecie ze swojej niezwykłej zdolności do łączenia stylowych butów rodem z najnowszych wybiegów mody z obuwiem w pełni bezpiecznym dla profesjonalnych pracowników.

Cechą, która wyróżnia buty robocze ToWorkFor® jest bez wątpienia ich ergonomia. To dzięki niej współcześni pracownicy doceniają komfort – tak potrzebny w wymagającym środowisku pracy. Udaje się tak mocno zaakcentować ergonomię obuwia roboczego ToWorkFor® poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii, materiałów wysokiej jakości zamkniętych w designie, który gwarantuje nieocenioną wygodę i jakość.

Nosząc markowe buty robocze ToWorkFor®, można być jeszcze bardziej wydajnym i niezawodnym na swoim stanowisku. Jednocześnie praca sprawia więcej radości niż dotychczas: „godziny się nie dłużą” i nie odczuwa się tzw. efektu zmęczonych stóp.

Wszyscy Ci, którzy chcieliby pracować w najlepszym otoczeniu, wykonując odpowiedzialną pracę we wiodącej firmie, pomyślą prawdopodobnie o marce ToWorkFor® – stworzonej, by zaspokajać potrzeby wymagającej niszy wysokiej klasy.

Buty robocze ToWorkFor® dla profesjonalistów trafiają w potrzeby różnych pracowników, dla których istotne jest również poczucie bezpieczeństwa. Dlatego wciąż powstają nowe serie obuwia ToWorkFor® – można je zamówić w naszym sklepie, MarkoweBHP!

Jakie buty robocze proponuje ToWorkFor®?

Obuwie robocze ToWorkFor® można nosić przez cały rok. W ofercie MarkoweBHP dostępne są zarówno męskie buty robocze ToWorkFor®, jak i damskie obuwie robocze, a raczej unisex (sandały robocze TRAIL).

Poszukując określonych właściwości, można zdecydować się na buty dla ciężko pracujących profesjonalistów ToWorkFor®, spełniające wymagania klasy S1P, HRO, SRC, a także S3.

Wszystkie markowe buty robocze ToWorkFor®są certyfikowane (EN ISO 20345: 2011) – zapewniają poczucie bezpieczeństwa, chroniąc przed urazami w miejscu pracy.

Oprócz wspomnianych już sandałów roboczych, warte uwagi są półbuty ToWorkFor®, wysokie obuwie ToWorkFor® (z cholewą), a także ze specjalną podeszwą (buty robocze Michelin ToWorkFor®).

Nowe modele klasy Premium od ToWorkFor®

Ekologiczne półbuty Tree ToWorkFor®

Profesjonaliści chcieliby zadbać o swój komfort, a przy tym również i o środowisko? Mogą wziąć pod uwagę zakup markowych butów roboczych Treeod ToWorkFor®. Wyróżnia je wiele innowacyjnych rozwiązań technologicznych, przyjaznych dla środowiska, jak:

 • Mesh 3D Air Bamboo

(oddychająca i trwała siatka 3D z poliamidu z recyklingu oraz z włókien bambusowych),

 • Eco Textile

(materiał wykonany z miksu bawełnianych tkanin),

 • Eco Biorelax InSock

(wkładka z recyklingu z filtrem zawierającym aktywny węgiel – obecność recyklingowanej pianki poliuretanowej minimalizuje odczuwalny nieprzyjemny zapach),

 • Eco Basket Rubber Sole

(podeszwa wyprodukowana ze zużytej gumy i skóry – całkowicie biodegradowalna).

Czym jeszcze wyróżniają się nowe buty robocze Tree?

Elegancją i bezpieczeństwem

Markowe buty robocze ToWorkFor® Tree klasy premium są wykonane ze skóry zamszowej wysokiej klasy (pieczęć handlowa Leather Working Group).

Jednocześnie obuwie to, miękkie w dotyku, gwarantuje poczucie bezpieczeństwa. Zapewnia je np. wkładka antyprzebiciowa Q-Flex Insoleo właściwościach antystatycznych, wykonana z materiałów pozbawionych metalu. Natomiast stalowy podnosek chroni palce przed zderzeniem o sile nacisku do 200 dżuli.

Z kolei obszar pięty chroni stopy „z tyłu” – zastosowane rozwiązanie Grip Systemsprawia, że stopy mają stabilne oparcie w obuwiu roboczym ToWorkFor®. Poza tym system ten odpowiada za trwałość butówTree. Dodatkową stabilizację można osiągnąć dzięki wewnętrznej siatce Air Pockets, która również pozwala czuć się bardziej komfortowo. Również podeszwa Pitonszwiększa stabilność stopy na dowolnej nawierzchni w budynku – zapewnia maksymalną przyczepność na różnych podłożach.

Parametrami

Buty robocze S1P Treewyróżniają się także swoimi parametrami. Są obuwiem roboczym ToWorkFor®:

 • antyelektrostatycznym (A),

 • chroniącym kostki (AN),

 • absorbującym energię w odcinku pięty (E),

 • odpornym na olej napędowy (FO),

 • chroniącym śródstopie (M),

 • zabezpieczającym przed przebiciem z siłą 1100 N (P),

 • antypoślizgowym (SRC),

 • wodoodpornym (WR).

Inteligentne buty robocze Street ToWorkFor®

Street to model butów roboczych S3 od ToWorkFor®. Te markowe buty roboczesą wodoodporne (podszewka Poromaxz mikrofibry i Cordury), a także mają właściwości antypoślizgowe i zabezpieczają przed zgnieceniami (podeszwa środkowa Q-Flexchroni przed naciskiem do 1100 N).

Aluminiowy podnosek minimalizuje przewodność cieplną, a przy tym jest o połowę lżejszy od stali. Z kolei specjalna wkładka Biorelax Insockjest antybakteryjna, w 100% przewiewna, antystatyczna, zaprojektowana i wykonana w duchu eko. Dodatkowo wkładka ta zmniejsza uczucie zmęczenia, a przy tym jest wyjątkowo lekka.

By jeszcze bardziej odciążyć organizm zapracowanego profesjonalisty ToWorkFor®wykorzystuje innowacyjną technologię Air Tubeless Rubber Sole. Dzięki niej można zapomnieć o bólach pleców, czy stóp. Jej obecność sprawia ponadto, że nawet po wielu godzinach pracy można wciąż poruszać się płynnie i z gracją w butach roboczych Street. Rozwiązanie to cechuje się elektrostatycznością, a także amortyzuje siłę uderzenia o 55%. Amortyzację zapewnia również podeszwa wykonana z gumy Air Tubeless.

Nieprzemakalne, markowe buty ToWorkFor® Streetsprawiają wrażenie, jakby były wyposażone w inteligentne sensory, które „wyczuwają potrzeby” organizmu zapracowanego profesjonalisty. Podeszwa sama w sobie jest elastyczna, więc łatwo dopasowuje się do kształtu stopy, gwarantując wysokie poczucie komfortu. Tym bardziej, że jest odporna na ścieranie i olej, a do tego ma właściwości antypoślizgowe – wszystko to wpływa na większą trwałość butów roboczych ToWorkFor®.

Parametry związane z atestami butów roboczych S3 Streetsą porównywalne do ekologicznego obuwia Tree(A, AN, E, FO, M, P, SRC, WR). Dodatkowo markowe obuwie robocze Streetjest odporne na ścieranie (SRC).

Komfortowe buty robocze X-Ne ToWorkFor®

Obuwie X-NeToWorkFor®to buty robocze S1P– odporne na zgniatanie i poślizg. Dodatkowo ich właściwości ani wygląd nie zmieniają się pod wpływem kontaktu z gorącym podłożem (HRC). Gwarantują pełne poczucie bezpieczeństwa przy zetknięciu z nawierzchnią, której temperatura jest znacznie wyższa niż wskazują słupki rtęci dla całego pomieszczenia. X-Neto półbuty, które można z powodzeniem nosić przez cały rok.

Z tego obuwia roboczego ToWorkFor®będą zadowoleni przede wszystkim profesjonaliści, którzy poszukują w miejscu pracy takich komfortowych rozwiązań, jak:

 • Ultralight Knit(lekkość, wygoda, elastyczność)

technologia powiązana z oddychającą podszewką Poromax,

 • Q-Flex(środkowa podeszwa pozbawiona perforacji oraz metalowych elementów)

chroni przed naciskiem do 1100 N,

 • Eva Safety Sole

podeszwa antypoślizgowa, odporna na wysoką temperaturę – lekka i elastyczna,

 • BioRelax

wymienna wkładka dopasowująca się do kształtu ciała, gwarantuje komfort,

 • Poromax

podszewka zbudowana z komór, poprzez które temperatura w bucie w każdym miejscu jest taka sama, ponieważ gorące powietrze wydostaje się na zewnątrz.

Pod względem konstrukcji warto wspomnieć o aluminiowym podnosku w butach roboczych ToWorkFor® X-Ne. Zapewnia odporność na nacisk o mocy 200 J (spełniając normę DIN EN 12568).

Z kolei antypoślizgowa podeszwa obuwia roboczego S1P X-Negwarantuje ochronę przed przebiciem, olejem napędowym, a także jest odporna na ścieranie (SRC).

Natomiast atesty, którym markowe obuwie robocze X-Nemoże sprostać, są (poza wymienionymi) identyczne, jak we wspomnianym modelu butów Tree ToWorkFor®.

Inne modele butów roboczych ToWorkFor®

Warto zapoznać się z całą ofertą markowych butów roboczych ToWorkFor®, dostępnych w MarkoweBHP.

Proponujemy także, m.in. buty robocze Tractionze specjalną, super wytrzymałą podeszwą od Michelin, czy obuwie robocze Warm Up– wygodne i chroniące przed urazami.

Zapraszamy!