Buty Robocze Helly Hansen

Brak produktów do wyświetlenia

Buty robocze Helly Hansen – niezawodne obuwie klasy premium dla profesjonalistów

Producent Helly Hansen

Helly Hansen to markowe buty robocze i odzież klasy premium. Buty robocze Helly Hansen wyróżniają się swoim wzornictwem – sportowym, a jednocześnie eleganckim. Można docenić dbałość o każdy detal, a także zastosowanie materiałów, dzięki którym obuwie Helly Hansen jest lekkie i wygodne. Brak metalowych elementów przekłada się na większe poczucie komfortu. Nosząc buty Helly Hansen, można odnieść wrażenie, jakby na stopach miało się casualowe obuwie, a nie przeznaczone do trudnych warunków pracy dla profesjonalistów.

Dlaczego Helly Hansen?

Obuwie Helly Hansen klasy premium to szeroki wariant butów, które mają swoje konkretne przeznaczenie, jeśli chodzi o porę roku. W ofercie naszego sklepu można znaleźć całoroczne buty Helly Hansen, zimowe obuwie Helly Hansen, a także markowe buty robocze Helly Hansen na wiosnę, lato i jesień.

Wybierając Helly Hansen – buty dla ciężko pracujących fachowców, można oczekiwać długotrwałości i uniwersalności. Helly Hansen to marka, która proponuje obuwie praktycznie do każdego miejsca pracy. Szczególnie zaś tam, gdzie ważne jest, by chronić stopy przed przebiciem np. gwoździem, czy przed niską temperaturą (jak, chociażby BUTY OBUWIE ROBOCZE BHP S3 WR SRC ESD SMESTAD ACIVE HELLY HANSEN).

Każdy, kto zdecyduje się na markowe obuwie Helly Hansen doceni ich prozdrowotne właściwości, jak odprowadzanie wilgoci na zewnątrz, czy „oddychające” materiały. Można czuć się naprawdę dobrze, pracując w obuwiu Helly Hansen – nawet jeśli miałoby się w nich chodzić przez cały dzień.

Buty Helly Hansen robią wrażenie również pod względem designu – na pierwszy rzut oka bardziej przypominają typowe obuwie sportowe typu trekking. Dzięki temu nie utrudniają pracy, a wszystkie dodatki, jak np. zamki błyskawiczne, czy wkładki mają swoje zastosowanie (np. seria OXFORD dostępna w naszej ofercie).

Buty robocze Helly Hansen są także wyjątkowo bezpieczne – nie można się w nich poślizgnąć, czy uszkodzić sobie stopy. Cholewki zaprojektowano tak, by chroniły również kostki przed skręceniem, gwarantując stopom doskonałą stabilność.

Obuwie robocze Helly Hansen nie jest też podatne na takie substancje, jak olej. Decydując się na buty premium z asortymentu Helly Hansen, nie trzeba martwić się o termin przydatności, czy o wygląd tego obuwia. Łatwo udaje się je wyczyścić w razie zabrudzenia, a trwałe materiały i solidne wykończenie sprawiają, że obuwie Helly Hansen można nosić przez długi czas.

Czym się wyróżniają buty robocze Helly Hansen?

Rozwiązania w butach Helly Hansen

Markowe buty robocze od Helly Hansen to inteligentne obuwie na miarę oczekiwań profesjonalisty XXI wieku. Wśród zastosowanych technologii warto wspomnieć o Helly Tech® Performance (wodoodpornej membranie), a także o Helly Wear® (specjalnym wzmocnieniu ochronnym).

Na uwagę zasługują też takie elementy, jak podnosek, czy podeszwa. Podnosek jest wykonany z nanowęglowego kompozytu, więc ta część obuwia Helly Hansenwyróżnia się wyjątkową lekkością, a jednocześnie jest naprawdę wytrzymała.

Podeszwa natomiast jest zaprojektowana z wykorzystaniem oddychającej siatki, która idealnie dopasowuje się do kształtu stopy. Część środkowa amortyzuje najbardziej wrażliwy odcinek stopy, natomiast cała podeszwa doskonale amortyzuje wszelkiego rodzaju wstrząsy. Przez podeszwę „nie przejdą” też ostre przedmioty typu szkło, czy gwoździe. Pomimo tego, że podeszwa nie zawiera metalowych elementów, perfekcyjnie chroni obuwie i stopy.

Właściwości obuwia Helly Hansen

Buty robocze Helly Hansento doskonały wybór, ponieważ:

 • są antyelektrostatyczne (A),

 • chronią przed przebiciem i zgnieceniem, nawet w razie kontaktu z wodą (S3),

 • zapewniają stabilność na śliskim podłożu (SRC),

 • są wodoodporne (WR),

 • cechują się antystatycznością (ESD),

 • absorbują energię piętową (E),

 • są odporne na przebicie z siłą 1100 N (P),

 • wyróżniają się wysoką jakością,

 • mają atesty na wymienione cechy (A, S3, SRC, WR, ESD, E, P),

 • są certyfikowane (m.in. EN ISO 20345:2011 S3 WR CI HRO SRC),

 • cechują się funkcjonalnością (np. formowany ochraniacz na palce, czy wkładka na piętę),

 • są odporne na ścieranie.

Zastosowane materiały w butach Helly Hansen

Trwałość obuwia Helly Hansen potwierdzają nie tylko właściwości, atesty i certyfikaty, ale również precyzyjnie dobrane materiały. Jest wśród nich:

 • skóra nabukowa,

 • polar,

 • termoplastyczny poliuretan (TPU),

 • poliuretan (PU),

 • kompozyt nanowęglowy,

 • guma nitrylowa HELLYGRIP.

Dla kogo są buty robocze Helly Hansen?

Zdecydowani kupić buty robocze klasy premium

Helly Hansen to marka proponująca buty robocze z najwyższej półki, m.in. pod względem zastosowanych rozwiązań, materiałów, czy designu. Wybierając właśnie jeden z tych modeli, można poczuć, że była to bardziej inwestycja w markowe obuwie robocze niż konieczny wydatek.

Poszukujący butów roboczych S3 i ESD

Profesjonalista, a konkretnie mężczyzna doceni obuwie robocze Helly Hansen, jeśli poszukuje butów roboczych S3 (odpornych na przebicie i zgniecenie) i markowego obuwia roboczego ESD (antystatycznego).

Zainteresowani obuwiem roboczym w odpowiednim rozmiarze i kolorze

W ofercie znajdzie najczęściej obuwie Helly Hansen w rozmiarach od 41 do 47, w różnych kolorach, które łatwo udaje się dostosować do swoich preferencji estetycznych, czy do wielkości stopy.

Pełniący wiele obowiązków w swoim miejscu pracy

Ci, którzy muszą być przy parku maszynowym, a niekiedy rozmawiać z klientami, by doradzić im najlepszy wybór, docenią uniwersalne obuwie robocze Helly Hansen. Sprawdzi się zarówno na hali produkcyjnej, w magazynie, jak i na konkretnym stanowisku, gdzie trzeba poświęcić się np. pracy budowlanej, czy montażowej.

Dyspozycyjni

W markowych butach roboczych Helly Hansen „nie ma bata”, żeby nie stawić się na czas. Są wyposażone w zamki błyskawiczne YKK®, dlatego profesjonalista szybko i bez trudu zdejmie je i założy.

Pracujący „cały dzień na nogach”

Decydując się na buty robocze Helly Hansen, można czuć się komfortowo, niezależnie od tego, ile godzin ma się je na nogach. Lekkie, oddychające i wodoodporne buty Helly Hansen są najlepszą odpowiedzią na pytanie o niezawodne buty, w których można czuć się naprawdę wygodnie przez cały czas.

Dbający o swoje bezpieczeństwo

Wystające ostre elementy z podłoża? Bliski kontakt z wodą, olejem, czy śliską nawierzchnią? A może praca w otoczeniu ciężkich przedmiotów, które nie są przytwierdzone do powierzchni? Każda z tych sytuacji może doprowadzić do uszczerbku na zdrowiu, jeśli założy się nieodpowiednie obuwie. Na szczęście są buty robocze Helly Hansen, które sprostają wszystkim tym wyzwaniom.

Kupujący markowe i sprawdzone buty

Helly Hansen proponuje buty z atestem i certyfikowane. Można więc spodziewać się, że sprawdzono to obuwie robocze pod względem praktycznym. Kupując buty do pracy Helly Hansen, nie trzeba się obawiać, że konieczny będzie zwrot lub wymiana na inne – sprostają wysokim wymaganiom środowiska pracy i oczekiwaniom profesjonalisty.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą butów roboczych Helly Hansen!