Buty Robocze Spawalnicze

 

Buty robocze spawalnicze – kiedy warto rozważyć ich zakup?

Na buty robocze spawalnicze warto zdecydować się wtedy, gdy warunki pracy, jak i regulamin i przepisy BHP wskazują na taki rodzaj zabezpieczenia. Obuwie to wyróżnia się wysoką odpornością na wiele takich substancji i czynników, które występują w określonym środowisku. Można do nich zaliczyć benzynę, czy oleje.

Buty tego typu powinny być także wykonane z materiału o wysokiej trwałości. Nierzadko jednym z surowców, z jakich się je wytwarza, jest skóra nabukowa. Dzięki niej obuwie to w kontakcie ze wspomnianymi substancjami, a także z wodą, zachowuje swój wygląd, nie przepuszcza tych cieczy do wnętrza butów.

Jeżeli są Ci potrzebne buty robocze spawalnicze, najlepiej zdecydować się na te cenionych producentów. Proponujemy w naszej ofercie markowe buty robocze ToWorkFor, które są wyposażone w podeszwę Michelin. Jest antypoślizgowa, odporna na ścieranie, a także na ogień i wysoką temperaturę do 300 stopni Celsjusza, z którą masz do czynienia w zakładzie spawalniczym. Możesz więc czuć się w nich naprawdę bezpiecznie, niezależnie od tego, jakie warunki panują na Twoim stanowisku pracy. Buty te chronią Twoja kostkę, usztywniając ją dzięki rozwiązaniu RubXpro. Pomimo tego, że wyglądają dość masywnie, nie są ciężkie. Do tego mają podnosek wykonany z poliwęglanu.

Wewnątrz natomiast znajduje się specjalna, antystatyczna wkładka, która zapobiega perforacji i izolacji termicznej. Zapewnia również wygodne ułożenie stopy w bucie, a więc masz poczucie stabilnego podparcia, gdy np. podłoże jest śliskie. Te buty robocze spawalnicze idealnie nadają się do wykonywania pracy na zewnątrz. Spełniają wymagania stawiane butom do ogólnego zastosowania EN ISO 20345: 2011, mające zapewnić ochronę przed urazami, do których może dojść w czasie wykonywania obowiązków w firmie.