Szukaj

Buty Robocze Reebok

Buty robocze Reebok – lekkie, solidne, sportowe z wysokiej jakości komponentów

W naszej ofercie dostępne są buty robocze Rebook S1P, które, z uwagi na klasę, wyróżniają się aluminiowym podnoskiem zabezpieczającym palce przed naciskiem o energii 200 J. Są również wyposażone w antyelektrostatyczną podeszwę, która zarazem zapobiega poślizgom na dowolnej nawierzchni. W środku znajduje się wkładka, dzięki której nie dojdzie do przebicia stopy żadnym ostrym przedmiotem na stanowisku pracy.

Buty Reebok S1P cechują się także dużą przewiewnością, ponieważ są wykonane z wysokiej jakości skóry zamszowej. Są również wyposażone w oddychającą, trójwymiarową tkaninę. Cechą charakterystyczną butów roboczych Reebokjest ich wyjątkowa lekkość (tylko 496 gramów) – doskonale sprawdzają się na wszystkich tych stanowiskach, które są zlokalizowane w zamkniętym pomieszczeniu. Buty Reebok S1P – nadają się też do pracy na zewnątrz, gdy przychodzi letni okres.

Ważnym detalem tego obuwia roboczego, jest jego podeszwa. W butach roboczych Reebok S1P zastosowano piankę PU, Kevlar, a także specjalne wzmocnienie w pięcie – obuwie gwarantuje doskonałą przyczepność do podłoża, odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Natomiast dwubarwny ślad nitrylowy – sprawdza się szczególnie w pomieszczeniach niedostatecznie oświetlonych.

Reebok – od obuwia sportowego po męskie i damskie buty robocze

Reebok to amerykańska firma doskonale znana, która jest na rynku od roku 1958 roku. Na przestrzeni lat producent stworzył swój indywidualny styl, który pokochały tak kobiety, jak i mężczyźni. Szczególnie przełomowe były buty Freestyle, które powstały z myślą o kobietach uprawiających aerobik. Reebok to marka, która niezmiennie kojarzy się z niezawodnością, wysoką jakością zastosowanych elementów, a także z niezwykłym wyczuciem trendu.

Dlatego po obuwie tego producenta wciąż sięga się z wielką chęcią, pomimo tego, że firmę w 2005 przejął Adidas-Salomon AG. Jest to jedna z tych marek, które wpisują się nie tylko w styl życia, w uprawianie sportu, ale również w popkulturę. Teraz też buty te można z powodzeniem nosić w pracy, ciesząc się ich idealnym dopasowaniem do warunków, jakim muszą sprostać na piastowanym stanowisku pracy. Buty robocze Reebok– nie wyglądają jak typowe buty robocze, dlatego świetnie reprezentuje się w nich firmę, na przykład podczas obsługi Klientów. W naszym sklepie – zamówisz tak damskie buty robocze Reebok, jak i męskie.