Szukaj

Buty Robocze Michelin

Buty robocze Michelin – niezniszczalna podeszwa Michelin i obuwie marki ToWorkFor

Buty robocze Michelin mają klasę S3, co oznacza, że oprócz ochrony, jaką gwarantują markowe buty roboczeS1, S1P, zapewniają jeszcze doskonałą wodoodporność. Zamawiając u nas buty Michelin, otrzymujesz tak naprawdę projekt, który powstał we współpracy dwóch gigantów, czyli firmy Michelin oraz ToWorkFor. Efektem jest bardzo precyzyjnie wykończone obuwie robocze, które sprawdza się w różnorodnych warunkach. Szeroka oferta fasonów sprawia, że łatwo uda się je dopasować do swojej stopy, jak i do stanowiska pracy. Zamówisz u nas tak damskie obuwie robocze Michelin, jak i przeznaczone dla mężczyzn.

Buty robocze Michelin, które kupisz w naszym sklepie, są dostępne w różnych modelach klasy S3 – wśród nich są też buty robocze spawalnicze. Zostały wyposażone w technologię RubXpro, która zapewnia dodatkowe zabezpieczenie kostki. Natomiast Poromax Lining sprawia, że temperatura rozkłada się wewnątrz buta na całej powierzchni. Podnosek jest z kolei wykonany z wytrzymałego poliwęglanu Carbon Light, dlatego buty te są praktycznie niezniszczalne. Niemetalowa wkładka Q-Flex powoduje, że but na stanowisku spawalniczym jest zawsze elastyczny i antystatyczny. Sama podeszwa Michelin ma dwubarwny bieżnik wykonany z wysokiej jakości nitrylowej gumy. Jej górną warstwę stanowi pianka PU, odpowiedzialna za większą wygodę podczas pracy.

Michelin – opony, jak i podeszwy tego producenta gwarantują poczucie bezpieczeństwa, cenione na całym świecie

Michelin, a właściwie Compagnie Générale des Établissements Michelin to firma, która od początku swojej działalności kojarzy się z niezawodnymi oponami. Obecnie to jednej z największych producentów tego asortymentu na Starym Kontynencie, a także jeden z tych, którzy wiodą prym na rynku globalnym pod względem produkcji i innowacji dotyczących opon.

Firma poszerzyła swoje horyzonty poprzez nawiązywanie współpracy z markami, które także promują jakość, jako synonim bezpieczeństwa. Michelin jest zdania, że opony i podeszwy nie są tak od siebie odległymi asortymentami. Każdy z nich musi spełnić te same założenia i oczekiwania, czyli: doskonałą przyczepność, elastyczność i wytrzymałość. Takie są podeszwy Michelin, które można docenić, chociażby we współpracy z marką ToWorkFor, przeznaczone dla pracujących fachowców. Buty robocze Michelin S3 – sprostają wymaganiom nawet w najtrudniejszych warunkach (gdy temperatura dochodzi do 300 stopni Celsjusza).