Szukaj

Buty Robocze Grisport

Buty robocze GRISPORT – eleganckie i dopasowane do każdych warunków

W ofercie marki GRISPORT można znaleźć wiele różnych rodzajów obuwia. Na naszej stronie znajdziesz te, które nadają się na wielu stanowiskach pracy. Buty robocze GRISPORT są nie tylko wytrzymałe i wygodne, ale również wyjątkowo eleganckie. Wierzymy więc, że przypadną Ci do gustu, jako ten rodzaj obuwia, w którym możecie Państwo pokazać się praktycznie wszędzie. Sprawdzają się w czasie pracy, podczas rozmowy z klientem, jak i wtedy, gdy muszą Państwo skontaktować się osobiście ze swoim szefem. Stawiamy wyłącznie na markowe buty robocze. GRISPORT jest jedną z firm, która cieszy się olbrzymim zaufaniem, głównie w Wielkiej Brytanii, ale coraz częściej także w Polsce.

Dlaczego GRISPORT?

GRISPORT to, wbrew pozorom, producent znany przede wszystkim z oferty obuwia sportowego i trekkingowego, przeznaczonego dla kobiet i mężczyzn. Jednak wyszedł również naprzeciw oczekiwaniom profesjonalnym pracownikom, którzy potrzebują obuwie wygodne i atrakcyjne pod względem wizualnym.

Firma ta produkuje obuwie robocze we Włoszech, wybierając najlepsze gatunkowo materiały. Dzięki temu powstają niezwykłe buty, sprawdzające się bez szwanku w różnych warunkach, w tym pogodowych. Wyróżniają się zarówno stylowym fasonem, jak i wodoodporną membraną. Ten ostatni szczegół sprawia, że buty robocze GRISPORT nadają się i na deszcz, i na śnieg, gdyż w ogóle nie przemakają.

Ciepłe obuwie tego producenta prędzej czy później dawałoby się we znaki, gdy temperatura w bucie była naprawdę wysoka. Nawet, gdy tak się stanie, pracownik nie doświadczy uczucia „chlupania”, gdy stopy zaczną się pocić. Jest to zasługą specjalnej podeszwy składającej się z tysięcy mikroporów, przez które wydostaje się wypocona woda. Wielowarstwowość powoduje, że podeszwa pewnie stabilizuje stopę, co ma szczególne znaczenie, gdy trzeba przemieszczać się po śliskim, oblodzonym podłożu. Działa wtedy, jak swoisty amortyzator, zapobiegający utracie równowagi i np. skręceniu kostki.

Jakie buty robocze GRISPORT są dostępne w MarkoweBHP? 

Proponujemy Państwu niezwykle szeroki wybór markowych butów roboczych GRIPORT przeznaczonych dla profesjonalistów. GRISPORT? Buty robocze S1, S1P, S3, ESD? W naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie buty o klasie S3 od tego producenta, co nie znaczy, że każdy model ma identyczne zastosowanie.

 

Niskie buty robocze BHP S3 HRO SRC GRISPORT PORDOI

Buty robocze BHP S3 HRO SRC GRISPORT PORDOI mają bardziej ogólne zastosowanie. Przede wszystkim chronią przed ewentualnymi urazami w miejscu pracy – spełniają normę EN ISO 20345: 2011. Poza tym są wykonane z oddychającego tworzywa, a wierzchnią warstwą jest naturalna skóra bydlęca Dakar. Z kolei podeszwa jest z wysokiej gatunkowo gumy VIBRAM, wypełnionej w środku pianką PU. Trwałość obuwiu zapewnia m.in. stalowy nosek, a także podeszwa Airmesh 3D, która podczas użytkowania, nie ściera się i nie zużywa pod wpływem wysokiej temperatury. Podeszwa zapewnia doskonałą ochronę w trudnych warunkach pracy, gdzie zatrudniony ma styczność z olejami, poślizgiem, czy ostrymi krawędziami i przedmiotami.

 

Buty robocze BHP S3 HRO HI SRC GRISPORT DAKAR CORTINA z wysoką cholewką 

Buty robocze GRISPORT, model DAKAR CORTINA? Są pokryte olejowaną skórą Dakar, a podeszwa AITELLE 150 jest wykonana z elastycznej gumy, którą na środku wypełniono pianką poliuretanową. Obuwie to spełnia wymagania EN ISO 20345: 2011, a także dzięki Support System® pięta jest zablokowana, więc noga stabilnie trzyma się w bucie. Ma to znaczenie zwłaszcza wtedy, gdy „praca wre” i trzeba być w nieustannym ruchu, wykonując nieraz przeróżną „ekwilibrystykę”. Podeszwa chroni stopę przed urazem w wyniku ukłucia ostrym przedmiotem, a także w razie stąpania po śliskim podłożu.


Lekkie, markowe obuwie robocze BHP S3 HRO SCR GRISPORT GARDA 

Oprócz tego, że buty te chronią przed urazami podczas pracy w różnych warunkach atmosferycznych, wyróżniają się oryginalnym fasonem. Projekt tego markowego obuwia roboczego zapewnia, że stopa idealnie ułoży się na wkładce. W butach GRISPORT GARDA jest naprawdę wygodnie, nawet jeśli pracuje się w nich przez wiele godzin. Podeszwa z gumy VIBRAM, a także lekki, kompozytowy podnosek w połączeniu z wodoodporną warstwą 3D AIRMESH pozwolą realizować zadania nawet w trudnych warunkach.


Buty robocze BHP S3 SRC GRISPORT MARMOLADA do pracy w przemyśle ciężkim 

Innowacyjny sposób łączenia materiałów poprzez zgrzewanie sprawia, że buty GRISPORT MARMOLADA są wyjątkowo trwałe i estetyczne. W miejscu, gdzie połączono różne komponenty, nie widać śladu kleju, ponieważ w ogóle z niego nie skorzystano. Brak kleju to pewność, że przy wysokich temperaturach materiały w dalszym ciągu będą mocno ze sobą złączone, co zapewni obuwiu długą żywotność. Warto więc zdecydować się na ten model, gdy praca wymaga dużej odporności butów roboczych na ścieranie, a także na uszkodzenia mechaniczne.

Jeśli wciąż jeszcze nie mają Państwo swojego „faworyta” w ofercie butów GRISPORT, służymy naszą pomocą. Poradzimy, jakie obuwie najlepiej sprawdzi się w Państwa określonej sytuacji.