Szukaj

Buty Robocze Goodyear

Buty robocze GoodYear – zaawansowane obuwie dla profesjonalistów

W naszej ofercie kupisz buty robocze GoodYear klasy S1P i S3 – szeroki wybór to pewność, że bez trudu dobierzesz takie obuwie do określonego środowiska pracy. W sklepie jest dostępne damskie obuwie robocze i męskie, markowe buty robocze tego producenta. Czym się wyróżniają? Są przede wszystkim lekkie, wykonane z wysokiej jakości materiałów, o zaawansowanym profilu, a jednocześnie przeznaczone dla tych, którzy chcą mieć swój styl.

GoodYear doskonale łączy w obuwiu roboczym komfort z poczuciem bezpieczeństwa – ochrona przed przebiciem podeszwy, brak metalowych elementów, które z powodzeniem zastępują kompozyty. Można w nich pracować praktycznie na każdej nawierzchni, wiedząc, że buty gwarantują doskonałą przyczepność, na poziomie SRA. Podeszwa spełnia również wymagania, jeśli chodzi o odporność na ciepło (HRO). W środku znajduje się miękka, antybakteryjna wkładka, która zapewnia wygodę w trakcie pracy.

GoodYear – światowa marka z długimi tradycjami

Od początku swojej działalności producent GoodYear stawiał na dynamiczny rozwój. Od momentu, kiedy tylko na rynku pojawiła się pierwsza opona bezdętkowa, szybko po niej były dostępne kolejne: od opon do samochodów Model T, po nylonowe, radialne, całoroczne, czy run-on-flat. Jest to także ceniony producent obuwia – proponuje wysokiej jakości buty robocze. Oprócz tego, że są niezawodne, są także atrakcyjne pod względem wizualnym. Buty robocze GoodYearsprawdzają się na każdym specjalistycznym stanowisku pracy.