Buty Robocze Garsport

Sportowe buty robocze GARSPORT są nie do zdarcia

W pracy liczy się często szybkość, zwinność i efektywność, a wszystkie te cechy uda się w pełni rozwinąć, mając na nogach wygodne buty robocze GARSPORT. Dla wszystkich tych pracowników, którzy lepiej czują się w sportowych, lekkich trampkach ten włoski producent przygotował idealne modele na każdą okazję.

Sprawiają wrażenie zwykłych butów sportowych. W rzeczywistości obecność każdego komponentu ma swoje uzasadnienie, jak, chociażby podeszwy wykonanej na specjalne zamówienie u Michelin. Lekkie, markowe buty robocze rodem z Włoch doskonale sprawdzają się w polskich warunkach podczas wielogodzinnej pracy na różnych stanowiskach.

GARSPORT – włoskie obuwie, cieszące się renomą od ponad 40 lat

Producent GARSPORT to włoska firma godna zaufania – każda para butów roboczych cechuje się wyjątkową precyzją wykonania. Marka ta nie ustaje w poszukiwaniu coraz lepszych i bardziej niezawodnych materiałów, które mogłyby znacznie wydłużyć żywotność butów przeznaczonych do pracy.

Obuwie robocze GARSPORT wytwarza się już od ponad 40 lat, ciesząc się uznaniem wśród ludzi z różnych branż. Zakładając je, można jak najlepiej wykonywać swoje zawodowe obowiązki.

 

W naszej ofercie zamówią Państwo lekkie, sportowe obuwie do pracy GARSPORT. Sprawdza się na co dzień, jak i w ekstremalnych warunkach, gdy temperatura osiąga naprawdę wysokie wartości. Buty robocze S1, S1P , S3 , ESD – u nas są dostępne buty robocze tego producenta klasy S1P. 

Brak produktów do wyświetlenia

Czym się wyróżniają GARSPORT buty robocze BHP MICHELIN MONZA S1P?

Buty robocze GARSPORT MICHELIN MONZA są przede wszystkim niezwykle lekkie. Cecha ta w żaden sposób nie umniejsza poczucia bezpieczeństwa, komfortu i stabilności. Na uwagę zasługuje szczególnie wyjątkowa podeszwa sygnowana doskonale znaną i cenioną marką Michelin. Współpraca tych dwóch gigantów zaowocowała powstaniem niezwykle trwałej podeszwy, dzięki której buty te są odporne na oleje, kwasy, wysokie temperatury (do 300 stopni Celsjusza).

Mają również właściwości antystatyczne, a każdy pracownik osiąga w nich najwyższą przyczepność do podłoża. Są to buty wodoodporne, a wyższą trwałość zapewnia metalowy podnosek. W markowych butach roboczych GARSPORT zastosowano system BOA®. Dzięki niemu pracownik nie ma najmniejszych problemów z szybkim założeniem lub zdjęciem obuwia. Równie błyskawicznie się je zawiązuje i rozwiązuje. Przeznacza się zatem minimum czasu na przygotowanie do pracy lub na wyjście z firmy po skończeniu dnia zajęć.

Pomimo tego, że są to w stu procentach buty sportowe, w jakich można pracować na wielu stanowiskach, gwarantują poczucie bezpieczeństwa. Wewnątrz znajduje się bowiem specjalna wkładka, która chroni podeszwę przed przebiciem w razie gdyby zdarzyło się stanąć na ostry przedmiot. Ponadto pięta w nich ma doskonałą amortyzację, dlatego jest to obuwie gwarantujące pełną stabilność.

Wszystkie te zastosowane rozwiązania sprawiają, że buty robocze GARSPORT wyróżniają się niezawodnością, trwałością, a także idealnym dopasowaniem do stopy. Dzięki nim praca na zewnątrz, jak i na terenie firmy jest wyjątkowo komfortowa, gdyż pracownik w ogóle nie czuje, że ma je na nogach.